Önce vurdu sonra kalbine bıçak sapladı!

Türkiye’nin konuştuğu cinayette, dehşet verici detay. Yaşları şaşkına çevirdi.

31 Mart 2018 - 13:07 0
reklam
reklam

14 yaşındaki M.İ., aralarında önceden husumet olduğu iddia edilen 17 yaşındaki İ.Ç.’yi önce silahla vurdu, daha sonra hırsını alamayarak göğsüne bıçak saplayarak öldürdü.
Cinayet, saat 13.45 sularında Çanakkale’nin en işlek yerlerinden biri olan İskele Meydanında gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, meydanda 17 yaşındaki İ.Ç. ile karşılaşan M.İ. (14), bir anda tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. M.İ., belinden çıkardığı tabanca ile İ.Ç.’ye iki el ateş etti. Başından vurulan İ.Ç., kanlar içinde yere düştü. Hırsını alamayan M.İ., yerde yatan İ.Ç.’nin göğsüne ekmek bıçağı sapladı. Olayı gören vatandaşların çığlığını duyan polis ekipleri kısa sürede olay yerine geldi. Elindeki tabancayı yere bırakarak teslim olan M.İ., hemen etkisiz hale getirilerek gözaltına alındı. Korku dolu bakışlar arasında ‘tecavüzcü’ diyerek küfreden M.İ., Çanakkale Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.
Yaşanan gelişmelerin ardından polis ekipleri, bölgeyi güvenlik şeridiyle kapattı. Olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri İ.Ç.’nin öldüğünü belirledi. Daha sonra Cumhuriyet Savcısı olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. (İHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam