Ortakçı: Olanları unutalım

Aydınspor 1923 teknik direktörü Ergün Ortakçı, yaşanan olayların üzücü olduğunu belirterek bir an önce unutulması gerektiğini vurguladı.

14 Ağustos 2018 - 15:45 0
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Olaylı derbinin ardından Aydınspor 1923 cephesinde teknik direktör Ergun Ortakçı, ortamı yumuşatacak açıklamalar yaptı. Zaman zaman böyle tatsızlıkların yaşanabileceğini belirten Ortakçı, yaşananların üzerine bir sünger çekilmesi gerektiğini vurguladı.

“BU TÜR OLAYLAR OLABİLİR”
İki sporcunun kendini tutamamasının pahalıya mal olduğunu belirten Ortakçı, “Bir şehrin iki kardeş kulübü arasında olmaması gereken şeyler yaşadık. Spor kardeşliktir diyoruz öyle de olması gerekiyor zaman zaman böyle tatsızlıklar yaşanabiliyor. En üstten en alta böyle hatalar olabilir. Mühim olan bu hataları yok etmek bunların üzerini çizmektir. İki camianın da sağ duyulu davranarak bu olayı unutması gerektiğini düşünüyorum. ” dedi.

“TAKIM UMUT VERDİ”
Sahadaki oyundan memnun kaldığını ifade eden tecrübeli teknik adam, “Takımdan olumlu sinyaller aldım. İyi yolda, doğru yolda olduğumuzu düşünüyorum. Eksiklerimizi gördük, eksikleri için bazı şeyler yapacağız. Amacımız Aydınspor 1923 taraftarlarını evlerine mutlu gönderebilmek, kimsenin de bundan şüphesi olmasın, gerekeni yapacağız” şeklinde konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-