Otelciler memnun kaldı

Kuşadası’nda Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger başkanlığında düzenlenen “İl Turizm Koordinasyon Toplantısı” otel temsilcilerinin yüzünü güldürdü. Kuşadası Otelciler ve Yatırmcılar Derneği (KODER) Başkanı Tacettin Özden, benzer toplantıların düzenli olarak tekrarlanması gerektiğini söyledi.

13 Haziran 2019 - 16:42 0
reklam

Oğuzhan Boysan/Manşet Aydın-KUŞADASI Aydın’ın Kuşadası ilçesinde geçtiğimiz gün özel bir otelde Vali Yavuz Selim Köşger başkanlığında bir araya gelen turizm sektörünün önde gelen temsilcileri, yapılan toplantıdan memnun ayrıldı. Sorunlarını Vali Köşger’e anlatma fırsatı bulan turizmciler, benzer toplantıların düzenli olarak tekrarlanmasını istedi.
“ÇÖZÜM ODAKLI OLDU”
Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Derneği (KODER) Başkanı Tacettin Özden bürokratların da yer aldığı İl Turizm Koordinasyon Toplantısı’nın çok faydalı geçtiğini belirterek, “Otelciler açısından çözüm odaklı bir toplantı oldu. Sorunlarımızı sadece valimize iletmekle kalmadık, aynı zamanda yerel siyasetçi ve emniyet amirleriyle de fikir alış-verişinde bulunduk. Bu tür toplantılar sezon başı, sezon ortası ve sezon sonu olmak üzere 3 ayda bir yapılırsa bizim için daha yararlı olur” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-