Otostop Yapan Kıza Tecavüz Girişimi

Aydın’ın Kuşadası İlçesi tecavüz girişimi ile çalkalanıyor. Bir otomobil sürücüsünün otostop yapan üniversiteli genç kıza tecavüz girişiminde bulunduğu ileri sürüldü. Genç kız şikayetçi oldu. Tecavüze yeltenen M.D. yakalanarak adliyeye sevk edildi.

reklam
27 Mayıs 2016 0
reklam

123

Kuşadası’nda günün konusu olan olay şöyle gelişti; Aydın’da yaşayan ve İzmir’de üniversitede okuyan İ.B., dün sabah saat 06.00’da okuluna gitmek üzere yola çıktı. İ.B. İzmir yönüne giden M.D yönetimindeki 35 plakalı bir araca otostop yaptı. Araca binen İ.B., bir süre sonra aracın yanlış yola girdiğini, Çamlık Köyü’nden Kuşadası yönüne döndüğünü farketti.

İşte ne olduysa bu sırada oldu. iddiaya göre araçtan inmek isteyen İ.B.’yi zorla araçta tutan M.D. Kirazlı Mahallesi yakınında genç kıza tecavüz etmek istedi. Genç kız direndi. Tecavüz girişimini gerçekleştiremeyen M.D.’nin bu kez genç kızı dövüp araçtan attığı iddia edildi. İ.B.’i yoldan geçenler buldu ve polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Yaralı halde hastaneye kaldırılan İ.B. Kuşadası Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede tedavisi yapılan genç kızın ifadesini alan polis, mobese kameralarını inceledi ve araç ve eşgali belirledi. İ.B’nin şikayeti üzerine polis M.D’yi evinde gözaltına aldı. Gözaltına alınan M.D. sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam