Öz son toplantısını yaptı!

Milletvekili aday listesinde yer almayan AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, son toplantısını yaptı. Görev süresinde vaatleri arasında yer alan ancak henüz tamamlanmayan projelere ilişkin bilgi veren Öz, “Bu milletvekili olarak yaptığım son basın açıklaması” dedi.

22 Mayıs 2018 - 17:36 1
reklam

Merve Danışman / Manşet Aydın- EFELER- 27. Dönem milletvekili aday listesinde yer bulamayan AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, AK Parti il binasında son kez basın toplantısı yaptı. Öz, “7 Haziran ve 1 Kasım sürecinde AK Parti Aydın Milletvekili olarak Aydın’ı Ankara’da temsil etme görevi bana verilmişti. 24 Haziran Genel Seçimleri için milletvekili listemiz açıklandı. Aydın listesinde ben yer almadım. 2011’de Aydın’da 6. sıra milletvekili adayıydım. 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde Aydın milletvekili olarak görev yaptım. Bizim yerimiz AK Parti’dir. Önümüzdeki süreçte, il başkanlığımızın emrinde çalışmaya devam edeceğiz. Milletvekili listemizi destekliyoruz. Göreve gelecek arkadaşlara başarılar diliyorum” diye konuştu.

“VERDİĞİMİZ SÖZLERİN ARKASINDAYIZ”

Milletvekili olarak son basın toplantısını düzenlediğini ifade eden Öz, görev süresinde Aydın’a vaat ettikleri ancak henüz tamamlanmayan projelerle ilgili bilgi verdi. Öz, şu ifadeleri kullandı:
“Otoban ihalesi 21’inde yapılacak. Şehir hastanesi Temmuz’un 7’sine ertelendi. 7 Haziran ve 1 Kasım’da Aydın’a verdiğimiz sözlerin hepsini yerine getirmeye gayret ettik. Seçimler normal zamanında yapılmış olsaydı, bu hizmetlerin hayata geçtiğini görecektik. Ama erken seçim kararı olduğundan böyle bir durumla karşı karşıyayız. Polis okulunun olduğu yerde Nazilli Kaymakamlık binasının yapılmasıyla ilgili dosya Aydın Büyükşehir Belediyesi’nde. İnşallah o çıktıktan sonra yıl sonuna kadar ihalesi yapılacak. Nazilli Devlet Hastanesi’nin olduğu yere yapılacak okul binasının imar planıyla ilgili bir değişiklik gerekiyor. O da Nazilli Belediyesi’nde. Onun da bu sene içinde temelini atacağız. Eski SSK hastanesinin yıkım kararı alındı. Aslanlı’dan Ödemiş’e giden yol da yatırım planına alındı. AK Parti olarak verdiğimiz sözlerin her zaman arkasındayız.”

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Mustafa Barış

Erik dalı gevrektir amanın basmaya gelmez..Güle güle sana.mesleğinden başka bir iş yapma koçum.

reklam

reklam

reklam

reklam
escort