Özakcan’dan Kadıköy ve Işıklı çıkarması

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, mahalle ziyaretleri kapsamında Kadıköy ve Işıklı Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek taleplerini dinledi.

13 Mayıs 2018 - 13:38 0
reklam
reklam

Mehmet Çalık/Manşet Aydın-EFELER- Göreve geldiği günden buyana gerçekleştirdiği ziyaretleri Kadıköy ve Işıklı Mahallelerinde sürdüren Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, ilk olarak Kadıköy Mahallesi’nde kahvehaneleri ziyaret etti.
Ziyarette Kadıköy mahallesi sakinleri, “Mahallelerimizin temizliğinden, parklarımızın, kahvehane ve muhtarlık binamızın bakımına kadar Efeler Belediyesi personeli ilgileniyor ve ne eksiğimiz varsa hemen yerine getiriliyor. Hizmet getirmesinin yanında, kendisi de bizlere değer verip, ayağımıza geliyor. Taleplerimizi dinliyor. İmkanları yettiğince de isteklerimize hızlıca cevap veriyor” dediler.
Başkan Özakcan, Işıklı Mahallesini ziyaretinde de vatandaşlarla buluşup çay içti. Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “Her hafta başka bir mahallemize gidiyoruz. Vatandaşlarımızın belediyemizden taleplerini yerinde dinliyoruz. Mahalle halkımızın her bir ferdini ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Vatandaşlarımız isteklerini yüz yüze bizlere aktarmanın mutluluğunu yaşıyor. Efeler Belediyesi birim amirleriyle yaptığımız ziyaretlerde, imkanlarımız ölçüsünde, görev ve sorumluluk alanımız içindeki isteklere hızlıca çözüm getiriyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyetini dinlemek bizleri de motive ediyor. Mahalle buluşmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” diye konuştu.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam