Özbey, “Düşmanlar geldikleri yere gönderildi”

Ülkü Ocakları Aydın Aydın İl Başkanı Emre Özbey, Aydın’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 96’ıncı yıl dönümünü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Özbey, “Esareti asla kabul etmeyen yiğit efeler ve aziz hemşerilerimiz sayesinde düşmanlar geldikleri yere geri gönderilmiştir” dedi

07 Eylül 2018 - 12:14 0
reklam

Kıymet SARIYILDIZ/Manşet Aydın-EFELER- Ülkü Ocakları Aydın İl Başkanı Emre Özbey, 7 Eylül Aydın’ın düşman işgalinden kurtarılmasını, “Kahraman şehrimiz tıpkı vatanımızın diğer şehirleri gibi esarete, işgale ve sömürgeci heveslere teslim olmadı” mesajıyla kutladı.
Özbey, “Zulme ve eziyete boyun eğmedi. Bağımsızlık meşalesinin altında toplanarak, kutlu varlığımızı ortadan kaldırmaya çalışan zalimlere gereken dersi savaş meydanlarında verdi. Hemşerilerimiz 96 yıl önce bayrağını, vatanını ve namusunu ölüm pahasına savundu. 7 Eylül’de neticelen Aydın’ımızın kurtuluş mücadelesi, şehrimizin var olma ve yaşama arzusunun gönüllerde yükseldiği bir meşale ve kutlu bir gün olarak tarihteki yerini almıştır” ifadelerini kullandı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-