Özlem Çerçioğlu Terör Saldırısını Kınadı

İstanbul Atatürk havaalanında yaşanan terör saldırısını kınayan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “biz güçlü bir milletiz, güçlü devletiz, bizi hiç kimse yıkamaz” dedi. Çerçioğlu ayrıca, tüm Aydınlıların yaklaşan Ramazan bayramını da kutladı.

reklam
30 Haziran 2016 0
reklam

1234

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, İstanbul Atatürk havaalanında yaşanan terör saldırısını yaptığı bir açıklamayla kınadı.
Ramazan bayramı öncesinde yaşanan bu hadisenin acısını milletçe yaşadıklarını kaydeden Çerçioğlu, Türkiye’nin güçlü bir devlet olduğunu belirterek şunları söyledi; “Öncelikle İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki hain terör saldırısında hayatını kaybeden 44 kişi için Allah’tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar diliyorum. Buradan terörü bir kez daha lanetliyorum. Biz güçlü bir milletiz, güçlü bir devletiz. Hiç kimse bizi yıkamaz. Bu hain saldırı bayram öncesi çok acı oldu. Hepimizi derinden yaraladı.”
Açıklamasında Ramazan bayramının başta Türkiye olmak üzere, Aydın’da yaşayan herkese hayırlı olmasını dileyen Özlem Çerçioğlu, sözlerini terör olaylarının bitmesini temenni ederek sonlandırdı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam