Pankart kirliliğine son

Nazilli Kaymakamlığı ilçedeki pankart krizine el attı. Siyasi partilerin ilçe başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda kamuya ait alanlarda asılan tüm afişlerin kaldırılması kararlaştırıldı.

14 Mart 2019 - 14:46 1
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- 31 Mart yaklaştıkça şehrin çeşitli noktalarında adayların pankartları çoğalmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Cumhur İttifakı ile Millet İttifakı arasında yaşanan pankart gerginliği bardağı taşıran son damla olurken Nazilli Kaymakamlığı duruma el attı.

Kaymakam İbrahim Küçük, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Selahattin Afşin İlçe Emniyet Müdürü Bünyamin Daşdemir, Jandarma Komutanı Hakdan Öztürk ve siyasi partilerin ilçe başkanları ile bir araya geldi.

Nazilli Kaymakamlığı’nda gerçekleştirilen toplantıda kamuya ait yerlerde asılan tüm afişlerin kaldırılması kararlaştırıldı. Alınan karar doğrultusunda miting ve önemli kişilerin ziyaretlerinde belirlenen yerlerde sonradan kaldırılması şartıyla süsleme yapılabileceği belirtildi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Okşan SEVİM

Partilerin araçlarla yaptığı propagandalara da bir çözüm bulunsa çok iyi olacak. Hasta var kafası götürmeyenler var. Her türlü olaylara karşı. Özellikle belediye meydanına park eden ve özellikle trafik lambalarının önünde park ederek trafiği felç eden ve icabında belediye önünden Tren alt geçidine kadar kuyruk oluşturan araçlar dura kalka ilerliyorlar. Saygılarımla.

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-