park halindeki araçta can pazarı yaşandı

AYDIN’DA MUCİZE KURTULUŞ

14 Nisan 2018 - 22:21 0
reklam
reklam

Naci Eriş/Manşet Aydın-Söke Söke’de bir araç bilinmeyen bir nedenle alev aldı. O sırada aracın içerisinde bulunan 3.5 yaşındaki bir çocuk ağır yaralandı. Çocuk hava ambulansıyla İstanbul’a sevk edildi.

Olay, Söke’ye bağlı Bağarası Mahallesi’nde cumartesi günü öğle saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, evin önünde park halinde olan araç, henüz belirlenemeyen bir nedenle alev aldı. O sırada aracın içerisinde bulunan 3.5 yaşındaki bir çocuk, alevlerin arasında kaldı. Yangına güçlükle müdahale edilirken çocuk dışarı çıkarıldı. Ağır yaralanan çocuk önce Söke Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine nakledildi.
Yüzde 35 2. yanık bulunduğu belirlenen çocuğun, İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Merkezine sevk edilmesi gerekti.
Aydın İl Sağlık Müdürlüğü’nün girişimi sonucu, Sağlık Bakanlığı tarafından hava ambulansı tahsis edilen çocuk Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Merkezine götürüldü.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam