“Parti tarihi boyunca haksızlık yaptı”

Aydın CHP Milletvekili Bülent Tezcan’ın, “Parti haksızlık yapmaz” sözlerine Aydın eski İl Başkanı Barkan Kalınomuz’dan şaşırtan cevap geldi. Kalınomuz, “Söylediklerine katılmıyorum. Parti tarihi boyunca haksızlık yaptı, yapar” dedi

01 Şubat 2019 - 16:42 0
reklam

Kıymet Sarıyıldız/Manşet Aydın-EFELER CHP Aydın eski İl Başkanı Barkan Kalınomuz, Milletvekili Bülent Tezcan’ın, “Parti haksızlık yapmaz” sözlerini değerlendirdi. Kalınomuz, partinin tarihi boyunca haksızlık yaptığını iddia etti. Partinin yaptığı haksızlıktan Bülent Tezcan ve kendisinin de nasibini aldığını savunan Kalınomuz, “Parti haksızlık yapabilir. Şimdiye kadar yapmamış mı? Tarihi boyunca yaptı, yapar. Bu dönemde yaptı, daha önceki dönemde de yaptı. Bülent Tezcan’a da haksızlık yapıldığı dönemleri biliyorum. Neden yapmasın? Kendisine en büyük haksızlığı parti yaptı. Söylediklerine katılmıyorum. Sayın genel başkan yardımcımız mevki ve durumu gereği böyle bir açıklama yapmış olabilir. Ama parti son zamanlarda haksızlık yapıyor, yamaya da devam ediyor. Bundan Bülent Bey de ben de nasibimizi aldık. Parti haksızlık yapar” dedi.
“LÜZUMLU HALE GELMELERİ ENTERESANDIR”
Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran ve Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan’a haksızlık yapılmadığını ifade eden Kalınomuz şöyle konuştu: “Süleyman Toyran ve Mesut Özakcan’a haksızlık yapılmadı. Zaten onların orda olması lüzumsuzdu. Lüzumsuzken, lüzumlu hale gelmeleri enteresandır. Ben haksızlık yapıldığı kanaatinde değilim. İki çift lafla geliyorsan, iki çift lafla gidersin. Kime niye kızıyorsunuz? Kızmayacaklar. Nasıl geldiysen öyle gidersin. Seni örgüt mü seçti ki genel merkez aldı götürdü bir yere koydu.”

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-