Pehlivan: Yeni zaferlere yelken açacağız

Milletvekilliği seçim sonuçlarıyla ilgili açıklama yapan MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, “24 Haziran sonuçlarıyla ilgili itirazlarımız nihai karar organı YSK tarafından da reddedilmiş ve süreç tamamlanmıştır. Geçmişe takılıp kalmak yerine yeni zaferlere yelken açmak zamanıdır” dedi.

02 Temmuz 2018 - 13:07 0
reklam

Merve Danışman / Manşet Aydın- EFELER-  İlçe ve İl Seçim Kurulu tarafından itirazı reddedilen MHP Aydın İl Teşkilatı’nın, Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) yapmış olduğu başvurunun da reddedildiğini hatırlatan MHP İl Başkanı Burak Pehlivan, itiraz sürecinin tamamlandığını, bundan sonra yerel seçimler için çalışacaklarını söyledi.

Burak Pehlivan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“24 Haziran Milletvekilliği seçim sonuçları ile ilgili itirazlarımız nihai karar organı YSK tarafından da reddedilmiş ve süreç tamamlanmıştır. Bu süreçte Başta Genel Başkanımız Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli olmak üzere teşkilatlarımızın, aday ve aday adaylarımızın, hemşerilerimizin gösterdiği gayret ve ilgi Milliyetçi-Ülkücü Hareketin birlik ve beraberliğini göstermiştir. Allah hepinizden razı olsun. Geçmişe ve geçmiş başarılara takılıp kalmak yerine yeni zaferlere yelken açmak zamanıdır. Bugün itibariyle, Türkiye’mizin önemli ve bekamızı ilgilendiren konulara Cumhur İttifakı ile yoğunlaşma zamanıdır. Cumhur İttifakı ile oluşan güçlü ve demokratik yönetimin yerel yönetim sistemini bir an önce etkin kılma zamanıdır.”

“YEREL SEÇİMLERE HAZIRLANMAYA BAŞLADIK”
Aydın ile ilgili çalışmalara başladıklarını söyleyen Pehlivan, “Aydınlı hemşerilerimizin kaliteli hizmet, yaşanabilir büyükşehir, temiz ve tercih edilen denizi, gururlandığımız ADÜ Araştırma Hastane’mizin sağlık turizminin güçlendirilmesi, tarihi, turistik ve ören yerlerimizin etkin kullanımı, tarım ürünlerimiz, başta sanayi sektörümüzün, endüstri 4.0 disiplini ile markalaşma ve ihracat artışı, enerji üretim ve iletiminin ekolojik dengeyi koruyan insan sağlığını temel esas alan bir disiplin içinde çalışmalarının sağlanması, ilimiz kara, demir, deniz yollarının geliştirilerek kullanımı yanında havaalanımızın bir an önce açılması, Aydın’ın eğitim alanında hak ettiği yerlere yükseltilmesi ve benzeri hedeflerimiz ile yerel seçimlere hazırlanmaya başladık. Türk Milletimizin huzur ve refahı, hemşerilerimizin mutlu ve sağlıklı olması temelinde öncelik sıralı projelerimizi, sektörler ile değerlendirme ve istişare toplantı zaman planlamamızı bitirmek üzereyiz” dedi.

“KAPIMIZ AÇIK”
Yapacakları çalışmalarda en önemli yönlendiricinin ve doğru kaynağın Aydınlılar olduğunu kaydeden Pehlivan, “Bu bakımdan partimizin kapısı hemşerilerimize her zaman açıktır. Genç kardeşlerimiz ise iş ve işlemlerin tam merkezinde olacaklardır. Gençlerimizin katkısını önemsiyor büyük bir heyecanla kendilerini bekliyorum. Teşkilatlarımızın Türk Milletine hizmetkarlık disiplini içinde daha güçlü çalışacağına inancım tamdır. Birlikte güçlü yarınlara yürüyelim. Birlikte başarmanın zaferini ilan edelim. Birlikte Cumhur İttifakını Türk Milletimizin geleceği için güçlü kılalım” ifadelerini kullandı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort