Perinçek: Türkiye Erdoğan’sız olmaz

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Cumhurbaşkanı Erdoğansız bir hükümetin FETÖ, PKK, CHP ve İYİ Parti hükümeti olacağını savunarak “Onlar Türkiye’yi yangına çevirir” dedi.

14 Nisan 2019 - 17:16 0
reklam

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’ten dikkat çeken açıklamalar geldi.

Perinçek, FETÖ, HDP ve PKK dışındaki kuvvetlerin bir hükümette birleştirilerek siyasi çözüme gidilmesini savundu. FETÖ, HDP ve PKK için hain, düşman ve Amerika’nın kuvvetleri yorumlarını yapan Vatan Partisi Genel Başkanı, “Bırakın onlara iktidar olanakları sağlamayı onlara hapishaneden başka imkan veremeyiz” ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bu ülkeyi yönetmeye mecbur olduklarını belirten Perinçek bu söyleminin bazı partililerce eleştirildiğini söyledi. “Türkiye Erdoğansız buradan çıkmaz” ifadesini kullanan Perinçek, ülkenin yarısının Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın arkasında olduğuna dikkat çekti. Bu gücün Bahçeli ile arttığına işaret eden Perinçek, “Erdoğansız bir hükümet kurmaya kalktığınızda o hükümet, FETÖ, PKK, CHP, İYİ Parti hükümeti olur. Onlar da Türkiye’yi yangın yerine çevirir, 3 ay yönetemez.” dedi. (HABER MERKEZİ)

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-