Perşembe Pazarında denetim!

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, fahiş fiyatlarla haksız kazanç elde edenleri engellemek amacıyla perşembe pazarında denetim yaptı.

12 Ekim 2018 - 10:02 0
reklam

Nazilli’de döviz kurundaki artışı bahane ederek fahiş fiyatlarla haksız kazanç elde edenlere yönetik denetimler sıklaştı. Önceki günlerde zabıta ekipleri ilçedeki tüm bakkal ve marketlerde inceleme yaparken, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık da perşembe pazarına inerek bizzat denetime katıldı. Pazardaki fiyatları kontrol eden Alıcık, vatandaşların ekonomik çıkarlarını korumak için denetimleri yoğunlaştırdıklarını fırsatçılara meydan vermeyeceklerini ifade etti.

PAZARCI ESNAFINA TEŞEKKÜR
Zabıta ekiplerinin stokçuluğun ve fahiş fiyat artışının önüne geçmek için denetimde bulunduğunu dile getiren Alıcık, “Mevzuata uymayanlar hakkında İl Ticaret Müdürlüğümüz gerekli yasal işlemleri başlattı. Ben Nazilli’deki pazarcı esnafımıza teşekkür ediyorum. Çünkü diğer pek çok il ve ilçede uygulanan fahiş fiyatlar ilçemizde yok denecek kadar az. Ekiplerimiz marketlerin raflarındaki ürünlerin üretim koşullarını, fiyat etiketlerini, etiket ve kasada fiyat farkı olup olmadığını kontrol etmeye devam edecek” dedi. (HABER MERKEZİ)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-