Polisle çatışan zanlılardan biri yakalandı

Aydın’ın Koçarlı ilçesinde polis ekipleri ile kaçan zanlılar arasında çıkan silahlı çatışma sonrası kaçan zanlılardan biri Jandarma ekipleri tarafından yakalandı.

25 Mart 2018 - 11:17 0
reklam
reklam

Koçarlı Çakırbeyli Mahallesi İsmailcik mevkiinde polisle çatıştıktan sonra ortadan kaybolan iki şüpheliyi yakalamak için çalışmalarını yoğunlaştıran Koçarlı Çakırbeyli Jandarma Karargah Komutanlığına bağlı askerler, polise silahlı saldırıda bulunan firari şahıslardan H.T.’yi saklandığı dağlık arazide kısa bir süre sonra yakaladı.
Jandarma asayiş ekiplerince kaçan diğer şüpheliyi arama çalışmaları devam ediyor.
Edinilen bilgiye göre olay, cumartesi akşam saatlerinde Koçarlı ilçesi Çakırbeyli Mahallesindeki polis kontrol noktasında meydana gelmişti. Bu sırada içerisinde iki şüphelinin bulunduğu araçlardan biri hızla kaçmaya başlamıştı. Polis ekiplerinin bir kısmı, kaçan şüphelilerin peşine düşerken olay yerindeki 7 kişi de gözaltına alınmıştı.
Otomobille kaçan şüpheliler, Boğaziçi ve Hacı Hamzalar Mahalleleri’nin dağlık bölgelerine çıkmış ve uzun süre çatışma yaşanmıştı. İki şüpheli, araçlarını bırakarak yaya olarak kaçmıştı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam