Posacı 15 yıl gençleşti

Efeler Ziraat Odası Başkanı Rıza Posacı, 24 Haziran seçimleri öncesinde AK Parti’den milletvekili aday adayı olmak için görevlerinden istifa etti.

04 Mayıs 2018 - 16:35 0
reklam
reklam

Kıymet Sarıyıldız/Manşet Aydın-Efeler

Belediye Meclisi ve Ziraat Odası’ndaki görevlerinden istifa ederek milletvekili aday adayı olan Rıza Posacı, reklam için hazırlattığı görsellerle şaşırttı. Reklam görsellerinde kullanılan siyah saç ve siyah bıyıklı, üzerinde oynanmış fotoğrafları görenler, Posacı’yı tanıyamadı.

 

Rıza Posacı, Aydın Büyükşehir Belediyesi, Efeler Belediyesi ve Efeler Ziraat Odası’ndaki görevlerinden istifa ederek, 24 Haziran seçimlerinde AK Parti’den milletvekili aday adayı oldu. Resmi müracaatını yapan Posacı, aday adaylığı sürecinde propaganda çalışmalarına da başladı.

Her milletvekili aday adayında olduğu gibi Rıza Posacı da reklam görselleri hazırlatarak sosyal medyada bunları paylaştı. Ancak fotoğrafı görenler, gözlerine inanamadı.

Rıza Posacı’yı tanıyanlar, geçmiş dönemlerde çekildiği tahmin edilen, siyah saçlı ve siyah bıyıklı fotoğrafın yer aldığı reklam afişlerine bir kez daha bakmak zorunda kaldı. Posacı’nın yüz hatlarıyla da oynandığı anlaşılan fotoğrafı görenler, “Milletvekili aday adaylığı Rıza Posacı’yı 15 yıl gençleştirmiş. Vallahi tanıyamadık” dedi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam