Resmi tatillerini eğitim için harcadılar!

Aydın’da yaptıkları sosyal sorumluluk projeleri ile dikkatleri üzerine çeken OKT Trailer firması çalışanları, 30 Ağustos Resmi tatillerini eğitime adayarak geçirdi.

reklam
31 Ağustos 2016 0
reklam

BU KUTLAMA ALKIŞLANIR RESMİ TATİLİ PİJAMALARI İLE EVDE DEĞİL, TULUMLARI İLE OKULDA GEÇİRDİLER

Aydın’da hizmet veren özel  firma çalışanları 30 Ağustos Resmi tatilini eğitime katkı için geçirdiler. Sabah saatlerinde okulda buluşan çalışanlar, önce 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlayıp günün anlam ve önemine yakışır bir şekilde bir gün yaşamak için tatillerini eğitime adadı. Firmanın, genel müdüründen çaycısına kadar onlarca çalışanı Aydın’ın eğitimde desteklenmeye en çok ihtiyacı olan Efeler Kocagür İlk ve Ortaokulu’nu baştan sona yenileyip eğitim öğretime hazır hale getirdi.
Kocagür ilk ve orta okulunda geçtiğimiz 23 Nisan’dan bu yana çalışma yaptıklarını belirten OKT Trailer Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Maraş, “Okulun fiziki olarak yenilenme ihtiyacı, okul idaresi ile yapılan görüşmelerde öğrencilerin okula olan ilgi ve sürekliliğinin az olması gibi konuları duyunca, öğrencilerimiz ve okulumuz adına harekete geçmek istedik. Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ nde başlatmış olduğumuz “Geleceğim Benimdir Sosyal Sorumluluk Proje’sinin yanında “Geleceğim Benimdir Junior Sosyal Sorumluluk Proje’mizi de hayata geçirdik. Destek olan herkese teşekkür ediyorum” diyerek firma olarak eğitime sürekli destek olmak istediklerini söyledi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam