SAADET DESTEK TURUNDA

Saadet Partisi Aydın milletvekili adayları Ali Söğüt ve Musa Muça, Sultanhisar ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Halkının sıkıntılarını dinleyen her iki aday, 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

06 Haziran 2018 - 21:47 0
reklam

Erdal Savaş/Manşet Aydın-Sultanhisar Sultanhisar ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Aydın Saadet Partisi milletvekili Adayları, Ali Söğüt ve Musa Muça, vatandaşın sıkıntılarını dinledi ve 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

BÖLGENİN SAADET PARTİSİNE İHTİYACI VAR
Saadet Partisi Aydın Milletvekili Adayları Ali Söğüt ve Musa Muça, vatandaşların Saadet Partisi’ne sahip çıkacağına inançlarının tam olduğunu ifade etti. Ülkenin kalkınması, tarım ve hayvancılığın gelişmesi ve Ege bölgesinin yeniden canlanması için Saadet Partisi’ne ihtiyaç olduğunu kaydeden her iki aday, mevcut hükümetin üretime ve istihdama yönelik tüm fabrikaları özelleştirme adı altında kapattığını ve halkı işsizliğe ve borca mahkûm ettiğini belirtti. Adaylar ayrıca,”Aydın Saadet Partisi Milletvekili adayları olarak “Halkımıza layık hizmetler üreteceğimize, bilgi ve deneyimlerimizi ülkemize hizmet sunabilmek için gece gündüz demeden çalışacağımıza söz veriyoruz. Ülkemize yeniden efsanevi hizmetler kazandıracağız. Ülkemizin içinde bulunduğu durumdan ancak milli görüş kadroları çıkarır çare milli görüş iktidarıdır ”dedi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort