Sağlıkçılardan hükümete tam destek

Son günlerde yaşanan döviz dalgalanması sonucunda açıklanan ekonomik yol haritasına Sağlık-Sen Aydın Şubesi’nden tam destek geldi. Şube Başkanı Karaer, “Bize diz çöktürmeye çalışanlara karşı birlik ve beraberlik içerisinde galip geleceğiz” dedi.

14 Ağustos 2018 - 11:35 0
reklam

ABD ile ilişkilerde yaşanan gerginlik ve yeni ekonomi politikasını değerlendiren Sağlık-Sen Şube Başkanı Baki Karaer, “Açıklanan paketi önemsiyor ve destekliyoruz. 15 Temmuz’da istediklerini elde edemeyenler, şimdi ekonomik kriz ile bunu gerçekleştirmek istiyorlar. Açıklanan yol haritasındaki kararlılık, milletimizin birlik ve beraberliği ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozacaktır.
15 Temmuz’da başarılı olamayanların ülkemiz üzerinde oyun kurmaya devam edeceklerini de biliyorduk. Meydan nöbeti o zaman bitti ama asıl nöbetlerimiz şimdi başlıyor. Daha çok çalışmak, daha çok kenetlenmek ve bu ülkenin geleceğine darbe vurmak isteyenlere karşı ortak hareket etmek, bir ve beraber olmamız gerekiyor” dedi.
Herkesi hükümetin yanında olmaya çağıran Karaer, şunları kaydetti:
“Sağlık-Sen ailesi olarak sonuna kadar devletimizin ve ülkemizin yanındayız. Bu ülkeye diz çöktürmek, ekonomik kriz çıkartarak istediklerini elde etmek isteyenlere karşı birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Bu dalgalanmalar iktidarın dik ve güçlü durması, bu ülkede yaşayan herkesin de bunun bir oyun olduğunun farkında olarak hükümetin yanında olmasıyla aşılacaktır.” (İHA)

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-