Sahne dansları yürek hoplattı!

Tren Brasserie Didim’de Periscope uygulamasının en çok izlenen iki ismi Damla Ekmekçioğlu ve Merve Sanay, parti verdi.

reklam
05 Eylül 2016 0
reklam

123

DJ kabinine geçerek sevenlerini coşturan Ekmekçioğlu ve Sanay, yaptıkları çılgın danslarıyla da partiye katılanlara keyifli anlar yaşattı. Periscope üzerinden yaptıkları canlı yayınlarla milyonların beğenisini toplayan Ekmekçioğlu ve Sanay Tren Brasserie Didim’de verilen partiyi telefonlarıyla canlı yayınladı. Hayranlarına çılgın bir gece yaşatan ikilinin sahne dansları yürek hoplattı.

 

Parti öncesi gazetecilerin sorularını ikili, periscope uygulamasıyla tanındıklarını belirterek, bu yayınların kendilerinin parlamasına yardımcı olduğunu ifade etti. Sıra dışı hareketleriyle dikkat çeken Ekmekçioğlu, “Farklı, marjinal oluşumuz insanları etkiliyor. Sıradan bir yaşantımız yok, çok hareketli yaşıyoruz. Bu da bizi insanlara karşı farklı kılıyor. Ama seven kadar sevmeyenimiz de var” dedi.

 ÖNCE KAVGA ÇIKMIŞ!

Merve Sanay ile bir sene önce, karşılıklı yayın yaptıkları periscope uygulamasında tanıştıklarını ifade eden Damla Ekmekçioğlu, “İlk zamanlar birbirimizden nefret ediyorduk. Hatta kavga bile etmiştik. Sonra bir gün beraber gezmeye çıktık. Bu gezide çok iyi anlaştık ve o günden beri hiç ayrılmadık. Şimdi beraber yaşıyoruz” diye konuştu. Partilerinin tüm Türkiye’de artarak devam edeceğini kaydeden Ekmekçioğlu, kış sezonunda yazın düzenledikleri partilerin 3-4 katını vereceklerini anlattı. Konuşmasında Cicişler olarak tanınan Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerin popülerliklerini yitirdiklerini söyleyen Damla Ekmekçioğlu, “Biz ciciş kardeşleri seviyoruz ama onlar artık popülerliklerini yitirdi. Biz ise Merve Sanay ile birlikte onlardan çok farklıyız. Bizim kitlemiz, tarzımız çok farklı. Biz her şeyden önce öz kardeş değiliz” ifadesini kullandı.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam