Salona o marşla girdiler!

Adnan Menderes Üniversitesi Yenipazar Meslek Yüksekokulu’ndan mezun olan Cansu Güncü ile Yenipazarlı Kenan Heyik, düzenlenen düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi.

reklam
23 Eylül 2016 0
reklam

Hüseyin KUYUCAKLIOĞLU-Aydın Haber Ajansı/YENİPAZAR-  İzmir’in Güzelbahçe ilçesinden Gülümser ve Ali Güncü çiftinin tek çocukları olan Cansu Güncü ile Yenipazarlı Serpil ve Ahmet Heyik çiftinin oğulları Kenan Heyik geçtiğimiz hafta Yenipazar Çamlık Düğün Salonu’nda düzenlenen törenle dünya evine girdi.

123

2 yıl önce Yenipazar MYO’da öğrenci iken tanışan çift, misafirlerin hiç görmeye alışkın olmadığı bir şekilde sahneye girdi. Düğün salonuna 10. Yıl Marşı eşliğinde ve ellerindeki Türk bayrağı ile girmesi ile davetliler resmen alkış fırtınasına tutuldu. Düğün törenine gelen misafirlerde gelin ve damada katıldı. Yenipazar halkı çok görülmemiş bir olaya imza atmış bulundu.

Cansu ve Kenan çiftinin nikahını Yenipazar Belediyesi Nikah Memuru Bircan Denksaran kıydı. Çift, nikahın ardından pasta keserek davetliler ile gece boyunca eğlendi. Düğünün finalinde ise tekrar 10. Yıl Marşı ile eğlenen misafir ve üniversite aşıkları, unutulmaz bir gece yaşadı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam