Şampiyon yola çıktı

Nazilli Belediyespor kafilesi, 2. etap kamp çalışmaları kapsamında Isparta-Davraz’a gitmek üzere yola çıktı.

reklam
18 Temmuz 2016 0
reklam

123
Nazilli Belediyespor’da 2. etap kamp süreci başladı. Siyah inciler saat 11.30 sularında kara yoluyla Isparta Davraz’a gitmek üzere Esat Ergüler Tesisleri’nden ayrıldı. 2. kamp etabı 18 ila 28 Temmuz tarihleri arasında Davraz’da gerçekleşecek. Sirene Davras Otelde konaklayacak olan siyah inciler, 10 gün sürecek kampta ağırlıkla kuvvet antrenmanları yapacak.

Kamp süreci ile ilgili açıklamalarda bulunan teknik direktör Cüneyt Biçer, “İnşallah hayırlısıyla sakatlıksız, kazasız belasız bir kamp geçiririz. Umarım bize verimli bir sonuç verecek bir kamp olur. Tüm hazırlıklarımızı, programımızı tamamladık. Davraz kampında kuvvet ile ilgili işlerimizi bitireceğiz. Hemen ardından da 3. etap kamp çalışmalarımıza geçeceğiz.” dedi.
1234

NAZ NAZ TAM KADRO
Nazilli Belediyespor’un Davraz kampıyla ilgili açıklama yapan kulüp basın sözcüsü Özgen Türker, “ Davraz’da 2. etap kamp çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Tam kadro olarak gittiğimiz Davraz kampında takımımız kondisyon çalışmaları yapacak. Daha sonra yapacağımız hazırlık maçları ile kamp dönemini en verimli şekilde geçirmek istiyoruz. Takımıza ve hocamıza güveniyoruz.” dedi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam