Sanayispor isim değiştiriyor

İşte yeni ismi.

17 Ağustos 2018 - 18:58 0
reklam
reklam

Mustafa Çelik/Manşet Aydın-NAZİLLİ Aydın Süper Amatör Lig’e geçen sezon yükselen ve aldığı başarılı sonuçlarla adından sıkça bahsettiren Nazilli Sanayispor , Aralık ayında yapılacak olan kongresinde kulüp ismini Nazilli Pınarbaşıspor Kulübü olarak değiştirme kararı aldı.
DESTEK VERMEYENLERE SİTEM
Kulüp başkanı Cevdet Küçükdemir, büyük başarılara imza atmalarına rağmen, ne Sanayi Kooperatifi’nden, ne de sanayi esnafından, gereken desteği bulamadıklarını belirterek, “Kulübe destek için gidilen her yerde “Siz koskoca Sanayisporsunuz size destek oluyorlardır ” algısı bize sorun oluşturuyordu. Bu sebeplerden dolayı yaptığımız yönetim kurulu toplantısında, Nazilli’nin çok büyük bir nüfus potansiyeline sahip Pınarbaşı mahallemizi temsilen kulübün adını Nazilli Pınarbaşıspor olarak değiştirme kararı aldık” diye konuştu.
MAÇLAR PINARBAŞI’NDA
Takımın maçlarını yeni sezonda Pınarbaşı Aydın Toscalı sahasında oynayacaklarını belirten Küçükdemir, “Nazilli Belediye Başkanımız Haluk Alıcık’tan bu yıl maçlarımızı Nazilli Pınarbaşı sahasında oynama sözünü de aldık. Mahalle halkımız bize bu sahada çok büyük destek olacaktır. Taraftarımızın ve halkımızın yoğun ilgisi kulübümüzün geleceği açısından çok önemlidir. Kulübümüze sahip çıkan Pınarbaşı Mahallesi’nin desteğini arkamızda görmek bizi heyecanlandıracaktır” dedi.
ALTYAPI HAMLELERİ BAŞLAYACAK
Büyük projeler uygulayacaklarını belirten Başkan Küçükdemir, “Mahallemizin çocuk ve gençlerine yönelik büyük projeleri hayata geçireceğiz. Alt yapısı ve takımlarıyla gurur duyacakları, mahallenin ve Nazilli’nin göz bebeği olacak kulübü hep birlikte yaratacağız. Bu anlamda bize bu düşüncelerimiz için büyük destek veren Pınarbaşı Mahallesi halkımıza şükranlarımızı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam