Sandığın anahtarı Nazilli’de

Seçim kazanmanın yolunun Nazilli’den geçtiği Aydın’da siyasi partiler, Perşembe Pazarı’na çıkarma yaptı.

31 Mayıs 2018 - 23:42 0
reklam

Mustafa Çelik/Manşet Aydın-Nazilli AK Parti milletvekili adayı Mustafa Savaş, vatandaşlardan gördüğü ilgiden dolayı 100 metreyi yarım saatte gidebilirken, Özlem Çerçioğlu, Uzun Çarşı’nın başından sonuna 5 dakikada yürüdü.

Parlamentoya 8 milletvekili gönderecek Aydın’da siyasi partiler, sandığı açacak anahtarın Nazilli’de olduğunu anladı.
24 Haziran seçimlerine kısa bir süre kala partiler, propaganda araçları, mitingler, aday tanıtım etkinlikleri ve çarşı-pazar gezileriyle sokağa inerek vatandaştan oy istemeye başladı.
Milletvekili adayları, Efeler’in ardından 115 bine yakın seçmen sayısıyla Aydın’ın kilit ilçesi Nazilli’ye çıkarma yaptı. AK Parti, CHP ve Vatan Partisi milletvekili adayları Perşembe Pazarı’nda esnafla buluştu.
SAVAŞ’A YOĞUN İLGİ
AK Parti 1. sıra milletvekili adayı Mustafa Savaş, partililerle birlikte Perşembe Pazarı’nı dolaşarak vatandaşı desteğini istedi. AK Parti milletvekili adayı Mustafa Savaş, vatandaşlardan gördüğü ilgiden dolayı 100 metreyi ancak yarım saatte gidebildi. Savaş vatandaşlarla tek tek tokalaştı, ayaküstü muhabbet etti.
ÇERÇİOĞLU’NA 5 DAKİKA
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu da Perşembe Pazarı’ndaydı. CHP’nin 3. sıra milletvekili adayı Süleyman Bülbül ve 5. sıra adayı Özlem Burcu Uğan Sevim ile birlikte pazarı gezdi. Ancak Çerçioğlu AK Parti milletvekili adayı Mustafa Savaş’ın gördüğü ilginin yanına bile yaklaşamadı. Savaş’ın yarım saatte ancak gidebildiği mesafeyi Özlem Çerçioğlu 5 dakikada yürüdü. Kendisiyle konuşmak isteyen bazı vatandaşlar korumalar ve çevresindeki partililer nedeniyle Çerçioğlu’na ulaşmakta zorlandı.
VATAN’A İLGİ VAR
Vatan Partisi vekil adayları Emre Albayrak, Zühre Genişel ve Afer Gök Heuschele de diğer adaylar gibi esnafla bir araya geldi. Özlem Çerçioğlu’ndan daha büyük ilgi gören Vatan Partililer pazarda alış veriş yapan vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort