Savaş: İstiklal ve istikbal savaşımız devam ediyor

AK Parti Olağan Genel Kurulu’na katılan Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyon Başkanı Mustafa Savaş, yeni ve önemli bir döneme girildiğini ifade ederek, “Devletçe ve milletçe istiklal ve istikbal savaşımız devam ediyor.” dedi.

19 Ağustos 2018 - 10:55 0
reklam
reklam

AK Parti’nin 6. Olağan Kongresi ardından değerlendirme yapan Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyon Başkanı Mustafa Savaş, yenilenen parti yönetimini kutlayarak yeni ve çok önemli bir döneme girdiklerini belirtti.
Geçtiğimiz dönem AK Parti’nin MKYK’sında yer alan Savaş, bu kez yerini Aydın Milletvekili Metin Yavuz’a bırakırken, yayımladığı değerlendirmesinde; “16 yıllık iktidarımız boyunca bir bayrak yarışı hissiyatıyla gece gündüz demeden görevlerini icra eden AK Parti kadrolarımız, dün olduğu gibi bugün ve yarın da aynı bilinçle çalışmasına devam edecektir.” dedi.
Türkiye’nin gelişmesini ve büyümesini istemeyen dış güçler ve içerideki şer odaklarına karşı uyaran Savaş, açıklamasına şu şekilde devam etti:
“15 Temmuz hain darbe kalkışması ve ekonomik manipülasyonlarla partimizi yıpratma ve devletimizi ele geçirme çabası içerisine girmişlerse de bu alçakça hedeflerine ulaşamayacaklardır. Devletçe ve milletçe istiklâl ve istikbal savaşımızın devam ettiği bu önemli günlerde, vatan ve bayrak savunmasının ne denli kutsal olduğunun bilinciyle hareket etmekte, bu mücadeleden de zaferle çıkmakta kararlıyız. Aziz milletimizin büyük desteği yanımızda olduğu sürece, milli birlik ve beraberliğimiz her daim korunacak, vatan topraklarına uzanan eller hak ettiği şekilde tereddüt etmeksizin karşılık verilecektir.” (İHA)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam