Savaş müjdeyi verdi!

Mustafa Savaş Yenipazar’a müjdeyi verdi. Yenipazar İlçe Devlet Hastanesi’nin yapım çalışmalarını inceleyen AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyon Başkan Mustafa Savaş, açılışın Mart ayında yapılacağını müjdeledi

08 Eylül 2018 - 13:54 0
reklam

Hüseyin KUYUCAKLIOĞLU/ Manşet Aydın- YENİPAZAR- AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Başkanı Mustafa Savaş, ilçe ziyaretleri kapsamında Yenipazar’daki yatırımları inceledi. Yapımı devam etmekte olan İlçe Devlet Hastanesi’nde inceleme yaparak İl Sağlık Müdürü Yavuzyılmaz’dan bilgiler alan Mustafa Savaş, yeni yatırım planları hakkında da bilgi verdi.

2018 YATIRIM YILI
AK Parti iktidarının 17 yılda Aydın’a çok büyük hizmetler yaptığını ifade eden Savaş, “Barajlar yaptık, yollar yaptık. 2023’e kadar bu hizmetlerimiz hızlanarak devam edecek ‘2018 yılı yatırım yılı olacak’ demiştik. Gördüğünüz gibi çalışıyoruz. Yatırımları yerinde incelemek amacıyla bugün Yenipazar İlçe Devlet Hastanesi’nin inşaatı önündeyiz. Yüklenici firma Şubat ayında bize teslim edeceğini söyledi. Mart ayında da açılışımızı yapacağız.” dedi.

PROTOKOL EŞLİK ETTİ
Milletvekili Mustafa Savaş’ı hastane ziyaretinde İl Sağlık Müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz, Yenipazar Belediye Başkanı Zafer Savcı, AK Parti Yenipazar İlçe Başkanı Mehmet Sümer, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Aslı Candal, Yenipazar İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Özden Bayraktar eşlik etti.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-