SAVAŞ’TAN MİLLETVEKİLİ LİSTESİ AÇIKLAMASI

“GÖREV BÜYÜK, SORUMLULUK AĞIR”

22 Mayıs 2018 - 16:40 0
reklam

Naci Eriş/Manşet Aydın-Efeler AK Parti MKYK Üyesi ve Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, milletvekili aday listeleri ile ilgili yaptığı açıklamada, talip olunan görevin büyük, sorumluluğun da ağır olduğunu söyledi. Savaş, “AK Parti ve Sayın Cumhurbaşkanımız, 24 Haziran ve sonrasında da aziz milletimizin en büyük temsilcisi olmaya devam edecektir” dedi.

AK Parti Merkez Karar ve Yürütme Kurulu üyesi (MKYK) ve Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, 24 Haziran Genel seçimleri için hazırlanan milletvekili aday listelerinin açıklanmasının ardından bir açıklama yaptı.
Savaş, “Bayrak yarışında gece gündüz demeden büyük bir koşturmacaya talip bu arkadaşlarımızla birlikte, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, öncelikle 2023, sonrasında 2053 ve 2071 Türkiyesi’nin hedeflerine ulaşmak için mücadele edeceğiz” dedi.
Talip olunan görevin büyük, sorumluluğunun da çok ağır olduğunu ifade eden Savaş, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Bu ağır sorumluluğun ve görevin en büyük destekçisi yine aziz milletimiz olacaktır. Milletimizle el ele vererek girdiği her seçimden zaferle çıkan AK Parti ve Sayın Cumhurbaşkanımız, 24 Haziran ve sonrasında da aziz milletimizin en büyük temsilcisi olmaya devam edecek, kalkınmaya istikrara ve şahlanmaya devam denilecektir. 26.Dönem’de ilimiz ve ülkemiz için gece gündüz birlikte görev yaptığımız, çok değerli Milletvekili arkadaşlarımıza ve kıymetli çalışma ekiplerine emeklerinden ve büyük hizmetlerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. 24 Haziran arifesinde ve sonrasında Milletvekili adaylarımızın ve tüm dava arkadaşlarımızın Allah yar ve yardımcısı olsun.”

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort