Sefalet içinde ölen Karahalil defnedildi!

Aydın’ın Nazilli İlçesinde dün hayatını kaybeden 62 yaşındaki Halit Karahalil kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze işlemleri sırasında, Karahalil’in yakını olduğu ileri sürülen bir şahıs gazeteciye saldırı girişiminde bulundu.

reklam
23 Haziran 2016 0
reklam

123

Mustafa Türkan / Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ- Sokaklarda yaşadığı belirtilen 3 çocuk babası 62 yaşındaki Halit Karahalil, dün gece saatlerinde Migros’un arka tarafında bulunan AYDEM trafosu yanında ölü bulunmuştu.

Ölümünün ardından hayatıyla ilgili ilginç bilgiler edinilen yaşlı adamın, çocuklarıyla anlaşamadığı için sokaklarda yaşadığı öğrenilmişti. Eski yıllarda tabelacılık mesleği ile uğraşan Karahalil’in, daha sonradan alkole başladığı ve bu sebeple ailesinden ayrıldığı ileri sürüldü. Emekli olan ve sokaklarda yaşamaya başlayan tahlisiz adamın Migros’un arka tarafında bulunan trafoyu kendine mesken haline getirdiği belirtildi. Bu bölgede yaz kış hayatını sürdüren talihsiz adam gece saatlerinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.  Karahalil, bugün öğle namazına müteakip Çarşı Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Eğriboyun mezarlığında toprağa verildi.

ÖLDÜKTEN SONRA KIYMETE BİNDİ

Ailesi tarafından dışlandığı iddia edilen ve sokaklarda yaşamaya başlayan Karahalil’in yakınları cenaze töreninde Aydın Haber Ajansı muhabiri Mustafa Türkan’a saldırı girişiminde bulundu. Defin işlemi sırasında görüntü ve bilgi almaya çalışan gazeteciye saldırı girişiminde bulunan Karahalil’in yakını olduğu iddia edilen bir şahıs, muhabirin “sokaklarda yaşadığı öğrenildi, ailesiyle kavgalı mıydı” sorusu üzerine “Sanane, sanatçı mıydı bu adam, daha fazla soru sorarsınız görürsünüz” şeklinde tehditler savurarak, darp girişiminde bulundu.

1234

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam