Şehir Stadı’nda revizyona gidiliyor

Nazilli Belediyespor’un maçlarını oynandığı Nazilli Şehir Stadyumu ve amatör karşılaşmaların yapıldığı Sümer Sahası’nda revizyon çalışmaları yapılacak.

14 Haziran 2019 - 17:43 0
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Nazilli Belediyespor’da Nurettin Özkat’ın yönetime gelmesiyle birlikte çalışmalara start verildi. Siyah beyazlı takımın maçlarına ev sahipliği yapan Nazilli Şehir Stadyumu’nda çalışmalara başlandı. Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı ve siyah beyazlı kulübün Başkanvekili Kadir Mutlu, belediyeye ait şehir stadyumu ve Sümer sahalarında incelemelerde bulundu.

KOMBİNE ÇALIŞMASI BAŞLATILACAK
Yeni sezonda kombine satışından önemli ölçüde gelir elde etmeyi planlayan yönetim, stadyumdaki VİP alanlarda düzenlemeye gideceği öğrenildi. Kombine giriş ve çıkışları numaralı tribünde önümüzdeki günlerde revizyona yapılacağı belirtildi. Soyunma odası ve koridorlarda da Türkiye Futbol Federasyonu’nun ölçütlerine uygun hale getirileceği ifade edildi.

SÜMER SAHASI’NA PARKE TAŞI
Öte yandan, altyapı ve amatör takımların maçlarının oynandığı Sümer Sahası’nda ise çalışmaların yapılacağı bilgisine ulaşıldı. Özellikle kış aylarında tribünlerin olduğu bölümde oluşan çamur nedeniyle izleyenlerin büyük sorun yaşadığı sahanın kenar kısımlarına belediye ekiplerinin parke taşı döşeyeceği bilgisine ulaşıldı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-