“Şehrim 2023” otobüsü Nazilli’de

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı’nın ‘Şehrim 2023’ projesi kapsamında yola çıkan otobüs, Kuşadası ve Efeler’in ardından Aydın’daki son durağı Nazilli’ye geldi.

14 Mayıs 2018 - 15:57 0
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı’nca hayata geçirilen ‘Şehrim 2023’ projesi kapsamında yola çıkan otobüs, Aydın’daki son durağı Nazilli’ye ulaştı.

Belediye Meydanı’nda park eden otobüsün etrafında kurulan stantlarda vatandaşlar, yaşadıkları şehre ilişkin istek ve görüşlerini yazarak kutulara bıraktı. AK Parti Nazilli Gençlik Kolları ve Kadın Kolları üyeleri stanta gelen vatandaşlara anket düzenledi.

“AYDIN VE NAZİLLİ’NİN 2023 HEDEFLERİNE BAKIYORUZ”

AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Bülent Sayar, “Şehirlerin vizyonunu ve 2023 hedeflerine ulaşabilmemiz için şehir merkezinde kamuoyu araştırması yapıyoruz. Vatandaşlarımızın bilgilerine, tecrübelerinden yaralanıp, taleplerini alıyoruz. Aydın ve Nazilli’nin 2023 hedeflerinin neler olması gerektiğiyle alakalı anket çalışması yapılıyor. Bu sonuçlar genel merkezimiz tarafından değerlendirilip izlenmesi gereken yollarla ilgili çalışmalar yapılacak” ifadelerini kullandı.

Proje kapsamında AK Parti, yaşam ve mekan kalitesi yüksek, kimlikli, sürdürülebilir şehirler kavramlarından yola çıkarak, her şehrin kendine özgü 2023 hedeflerini ve vizyon planlarını ortaya koymayı hedefliyor.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort