Şehrin göbeğinde zehirli yılan paniği

Aydın’da zehirli yılan paniği yaşandı. Çocukların serinlemek için girdiği su dolu havuza, bir anda yılan atladı. Çocuklar çığlık içinde kaçışırken, yılan bu kez de evin içine daldı. Yılanı evden çıkaran itfaiye ekipleri, sıcak havalarda su bulamayan yılanların şehir merkezine kadar geldiğini belirterek dikkatli olunmasını istedi.

06 Temmuz 2018 - 15:21 0
reklam

Naci Eriş / Manşet Aydın- EFELER- Olay, Efeler ilçe merkezindeki Köprülü Mahallesi 1601 Sokak’ta öğle saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bu sırada bir evin bahçesindeki havuzda, serinlemek isteyen çocuklar oynuyordu. Evin bahçesine giren yılan, bir anda çocukların bulunduğu havuza atladı. Çocuklar çığlıklar içinde kaçıştı.
Ev sahipleri, Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekiplerinden yardım istedi. İtfaiye ekipleri, hızla eve ulaştı. Bu sırada havuzdan çıkan yılan evin içine girdi.
Eve giren ekipler, yılanı etkisiz hale getirerek dışarı çıkardı.
İtfaiye yetkilileri, yaz döneminde su bulmakta zorlanan yılanların şehrin merkezi noktalarına kadar gelerek su aradığını, bu nedenle vatandaşların daha dikkatli olmaları gerektiğini söyledi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort