Seri Katile Özel Ekip kuruldu

Tuzla’daki seri katilin deposu bulundu. Gündeme damgasını vuran seri katil Atalay Filiz’in yakalanması için emniyet özel ekip kurdu. Filiz’in deposunda da polis ekipleri inceleme yapıyor.

reklam
02 Haziran 2016 0
reklam
reklam

İstanbul Tuzla’da evinin yakınlarında ölü bulunan tarih öğretmenini öldürdüğü iddia edilen şüpheli Atalay F.’nin yakalanması için emniyet hummalı bir çalışma yürütüyor.  Öğretmen Kayıkçı’yı öldürdüğü iddia edilen ve Ankara’da da 16 Eylül 2013’te o dönemki Tümgeneral Hasan Hüseyin Demirarslan’ın TÜBİTAK’ta çalışan oğlu Göktuğ Demirarslan ve kız arkadaşı Elena Radchikova’nın öldürülmesi olayına karıştığı tespit edildi.

020620161210202418381_2

DEPO KİRALADI

Zanlı Atalay F.’nin 2014’ün başında Hadımköy’de bir depo kiraladığı tespit edildi.Ve Atalay’ın deponun kirasını düzenli olarak ödediği öğrenildi. Adrese giden cinayet büro amirliği ve olay yeri inceleme ekipleri depoda araştırma yapıyor.Şüphelinin depoyu ne zaman ve hangi kimlikle kiraladığı ve hangi amaçla kullandığı, yapılacak incelemeden sonra belli olacak.

tuzla-dan-seri-katil-cikti-hem-cok-zengin-hem_x_8483604_59

GÜVENLİK KAMERALARINA YAKALANDI

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Fatma Kayıkçı’nın öldürülmesi olayıyla ilgili yürüttüğü soruşturma kapsamında güvenlik kamera kayıtlarını da inceliyor. Zanlı Atalay F’nin olaydan sonra Kaynarca’ya minibüs ve otobüs kullanarak gittiğini tespit etti.

Şüphelinin İzmir’de görüldüğü ihbarı üzerine, ekipler bu kentte de yoğun arama çalışması başlattı. Zanlının görüldüğü market ve internet kafedeki güvenlik kameraları da incelendi. Son olarak 29 Mayıs’ta İzmir’de görüldüğü iddia edilen şüphelinin günlük kiralık evlerde kalma ihtimali değerlendiriliyor.

seri-katil-fatma-ogretmenin-cansiz-bedenini_x_8484355_85

ÖZEL EKİP KURULDU

Zanlıyı yakalamak için İstanbul, İzmir ve Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı asayiş şubeye bağlı polislerden özel ekip kuruldu. Şüphelinin yurt dışına kaçmasının önlenmesi için, Atalay F’nin fotoğrafı 81 ildeki emniyet müdürlüklerine ve sınır kapılarına asıldı.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam