Sevindiren hava durumu

Soğuk ve karlı hava bu akşamdan itibaren yurdu terk ediyor. Aydın’da bugünden itibaren hava sıcaklığı ortalama 5 derece artacak. Perşembe gününden itibaren hemen hemen tüm ilçelerde aralıklarla sağanak yağış olacağı da tahmin ediliyor.

08 Ocak 2019 - 11:32 0
reklam

Türkiye’nin birçok ilinde okulları tatil ettiren soğuk ve karlı hava bu akşamdan itibaren yurdu terk ediyor. Batıdan doğuya doğru tüm yurtta hava sıcaklığı ortalama 5 derece artacak. Aydın da bu hava sıcaklığından ilk etkilenen illerden olacak. Batı ilçelerinden başlayan hava sıcaklığı artışı doğu ilçelerine doğru kayacak.

+10 DERECE
Bugünden itibaren Söke, Kuşadası, Didim ilçelerinde hava sıcaklığı ortalama 10 derece olacak. Ardından benzer sıcaklık artışı doğu ilçelerinde de gerçekleşecek. Nazilli, Bozdoğan, Karacasu ve Kuyucak civarında hava sıcaklığı 12 dereceyi bulacak.

SAĞANAK VAR
Meteorolojinin açıkladığı tahminlere göre hava sıcaklıkları yurt genelinde ılık ve yağışlı hava ile birlikte hızla yükselecek. Meteorolojiye göre Perşembe gününden itibaren Aydın’ın hemen hemen tüm ilçelerinde aralıklarla sağanak yağış olacağı da tahmin ediliyor. (HABER MERKEZİ)

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-