Siyah İnciler’de görev dağılımı yapıldı

Nazilli Belediyespor’da yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri düzenledikleri toplantının ardından görev bölümü yaptı.

14 Haziran 2019 - 15:36 0
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ-  Nazilli Belediyespor’da Özgen Türker’den bayrağı devralarak ikinci dönemine start veren Nurettin Özkat ve yönetimi görev dağılımını yaptı. Yıldırım Demirören Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantının ardından yeni seçilen yönetim kurulu üyelerinin sorumlulukları belli oldu.

Yönetimde başkan yardımcılığına Gürdal Yüzügüler, başkan vekilliğine Kadir Mutlu ve Soner Yelkovan getirildi. Görev dağılımında Haluk Volaka ‘Genel Kaptan’ olurken, Erkan Abbasoğlu basın sözcüsü olarak görevlendirildi.

Muhasipliğe Ahmet Arslan Özyiğit getirilirken Futbol Şube Sorumluları Ünal Önal ve Ali Aydın; Futbol Alt Yapı Sorumluları Oktay Asuman, Hakan Öküt, Hilmi Duruoğlu, Baskın Aksoy; Basketbol Şube Sorumlusu İbrahim Yapıcıoğlu oldu. Sağlık İşlerine Ali Çankır, Ercan Sarıot, Stat ve Tesis Sorumluluklarına Kerim Gölcük, Çetin Güler, Uğur Taşkıran, Hukuk İşleri Sorumluluğuna Rıdvan Çetiner, Amatör Branşlar Sorumluluklarına Sinan Dereli, Birol Karadağlı, Erol Karakuş getirilirken, Uygar Karadayı, Caner İnceoğlu, Osman Bilgen, Öner Güner Reklam ve Pazarlama Sorumlusu; Ali Çetinkaya, Ali Gölgesiz, Kadir Kabak ise Taraftar Sorumlusu oldu.

Transfer komitesinde iNurettin Özkat, Kadir Mutlu, Gürdal Yüzügüler ve Haluk Volaka yer alırken; imza yetkileri ise Nurettin Özkat, Kadir Mutlu, Soner Yelkovan, Ahmet Arslan Özyiğit’e verildi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-