Siyasi gerginliği yumuşattı

Millet İttifakı Nazilli Belediye Başkan Adayı Kürşat Engin Özcan, Cumhur İttifakının Belediye Meydanı’ndaki Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret ederek AK Parti ve MHP’lilerle bir araya geldi.

08 Mart 2019 - 18:42 0
reklam
reklam

Mustafa Çelik / Manşet Aydın-NAZİLLİ- Millet ittifakının Nazilli Belediye Başkan Adayı Kürşat Engin Özcan’dan gergin geçen seçim ortamını yumuşatacak hareket geldi.

Seçim çalışmaları kapsamında Atatürkçü Düşünce Derneği’nin Belediye Meydanı’nda düzenlediği bir programa katılan Özcan, daha önce birlikte siyaset yaptığı MHP’li dostlarını unutmadı. Cumhur İttifakının Belediye Meydanı’nda bulunan Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret eden Özcan, MHP ve AK Partililerle selamlaştı.

“NEZAKETTEN ÖDÜN VERMEDİK”
Seçimin centilmence geçmesi için çabaladıklarını ifade eden Özcan, “Nazilli’de doğduk, büyüdük ve Allah izin verirse burada öleceğiz. Dostlarımız ağabeylerimiz ve kardeşlerimiz farklı yerlerde siyaset yapıyor olabilirler ama biz bu insanlarla yüz yüze bakacağız. Biz hiçbir zaman nezaketten ödün vermedik. Siyasete kazandırdığımız en büyük değerlerden birinin de nezaket olduğunu düşünüyoruz. 1 Nisan’da kazanan kaybeden fark etmeyecek, sonuç olarak aynı yerde yaşayacağız” diye konuştu.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam