Sokakları halledeceğiz

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık bazı mahallelerde telefon, internet, doğalgaz ve elektrik şirketlerinin köstebek yuvasına dönüştürdüğü yollar için sabır istedi. Başkan Alıcık, “Önümüzdeki dönemde hepsini yapacağız” dedi.

12 Mart 2019 - 17:03 2
reklam

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Başkan Alıcık, Altıntaş ve Kurtuluş mahallesinde vatandaşla bir araya geldi. Esnafı da ziyaret eden Alıcık, üçüncü dönemi için destek istedi.
Ziyarete MHP İlçe Başkanı Cüneyt Korkmaz, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Abak, ittifakın belediye meclis üyesi adayları ve teşkilat mensupları katıldı. Telefon, internet, doğalgaz ve elektrik şirketlerinin altyapı çalışmaları nedeniyle köstebek yuvasına dönüşen sokakların haklı olarak halkın tepkisine neden olduğunu belirten Nazilli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Haluk Alıcık, bu sorunların önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmalarla giderileceğini sözünü verdi.

“EN KISA ZAMANDA HALLEDECEĞİZ”
Aydoğdu, Cumhuriyet, Yıldıztepe mahallelerinde de aynı sorunların olduğunu dile getiren Alıcık, “Buradaki vatandaşlarımızın hepsi haklı ama altyapı olamadan hiçbir şey olmaz. Mecbur yapılacak ve yollar kazılacak. Biz de Belediye olarak bu sorunları çözeceğiz fakat zaman lazım ve sizden bizim bu hizmetleri yapabilmemiz için bize destek vermenizi bekliyoruz” diyerek vatandaşlardan seçimde yanlarında olmasını istedi.

“BU ŞEHRİN PARASINI HEBA EDEMEYİZ”
Bütçeyi yerinde kullandıklarını ifade eden Alıcık, “Bu şehrin parasını heba edemeyiz. Sanatçı bile getirmiyoruz çünkü büyükşehir yasası nedeniyle ekonomik anlamda daraldık” ifadelerini kullandı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

NUMAN YILDIRIM

gelin ilk önce karaçay mahallesi ertuğrul ünlü er caddesinin halini görün 1993 yılında kaldırım taşları vardı imdi onlarda yok kamyon garajı oldu

Misafir

Kaldırımlar esnafın teşhir salonu park yeri gibi

reklam

reklam
NAMAZ SAATLERİ
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-