Söke şeytanın bacağını kıracak

Hazırlık maçında güçlü kadrosuyla Karşıyaka’ya kök söktüren Sökespor’da Teknik Direktör Cevdet Çapar, bu sezon şeytanın bacağını kıracaklarını söyledi.

28 Ağustos 2018 - 19:27 0
reklam
reklam

Mustafa Çelik/Manşet Aydın-SÖKE Bölgesel Amatör Lig’de bu sezon şeytanın bacağını kırmak isteyen Sökespor’da teknik direktör Cevdat Çapar iddialı konuştu. Güçlü kadrosu ve hazırlık maçlarında ortaya koyduğu performansla taraftarını heyecanlandıran Kırmızı lacivertlilerde Çapar, gözünü 3.Lig’e dikti. 2 sezondur Play-Off’tan dönen köklü camia bu sefer işi sıkı tutmak istiyor.
“İYİ BİR TAKIM OLDUK”
2 sezondur şampiyonluğun kıyısından döndüklerini ifade eden Çapar, “2-3 senedir şampiyonluğu kovalayan bir takımız. Bu sene işi sıkı tutacağız. İyi bir takımımız var. Daha da iyi olacağımızı düşünüyorum. Sakatlanan arkadaşlarımız var onların da iyileşmesiyle daha da güçlü olacağız” dedi.
“ZOR BİR GRUBUMUZ VAR”
Zorlu bir grupta mücadele edeceklerine dikkat çeken Çapar, Elbette ki her takımın tüm amacı şampiyonluktur bu nedenle zorlu bir grup. Bir Aydınspor 1923’ün küme düşmesi işi değiştirdi. Neticede il takımı Aydınspor her zaman Aydınspor’dur. Bunun yanında Manavgat, Davraz gibi iyi takımlar var. Bu dönem bizim adımıza çok çekişmeli bir lig olacak. Ancak biz bu birlik ve beraberliğimizi sürdürdüğümüz takdirde mutlu sona ulaşacağımızı düşünüyorum. Hiçbir şeyin garantisi yok ama hedeflerimiz 3.Lig” ifadelerini kullandı.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam