Soluğu Ayder Yaylası’nda aldı!

Son günlerde yoğun iş temposundan bunalan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, sıcak havaları fırsat bilerek soluğu “ikinci evim” dediği Rize’ye bağlı Ayder yaylasında aldı. Alıcık’a bu ziyaretinde iş adamı Yaşar Gözdaş ile Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Murat Kaplan eşlik etti.

reklam
24 Haziran 2016 0
reklam

123

Emre SARITEKNECİ/Aydın Haber Ajansı-Yorucu iş temposu ve sıcak havalar derken, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, hem moral, hem de enerji depolamak için Rize’ye bağlı Ayder yaylasına gitti.

Karadenizli iş adamı Yaşar Gözdaş’ın ev sahipliği yaptığı Ayder gezisine Haluk Alıcık’ın dışında Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Murat Kaplan ve yönetim kurulu üyesi Zafer Kun’da katıldı.

Hava sıcaklığının 45 derecenin üzerinde seyrettiği Nazilli’nin aksine, 25 derecelik serin bir iklime sahip olan 1350 rakımlı Ayder yaylasında yorgunluk atan Alıcık, önceki yıllarda da fırsat buldukça soluğu burada alıyordu.

12345

Aslen Rizeli olan ancak uzun yıllar Nazilli’de unlu mamüller sektöründe hizmet veren Yaşar Gözdaş’ın yakınlarının ağırladığı Haluk Alıcık ve arkadaşlarının, hafta sonuna kadar Ayder yaylasında kalacağı öğrenildi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam