Suçlanan eş MANŞET’e konuştu!

Geçirdiği trafik kazası sonrası sol bacağını kaybeden ve daha sonra karısının kendisini terk ettiğini söyleyen Savaş Özben’in (33) eşi Asude Özben konuştu. Özben, “Ben hiçbir yere gitmedim. Evimde kocamı bekliyorum” dedi.

19 Ağustos 2018 - 18:29 0
reklam
reklam

Mustafa ÇELİK/Manşet Aydın-NAZİLLİ- Nazilli Belediyesi temizlik işçisi olarak çalışırken 19 Temmuz’da geçirdiği kaza sonucu sol bacağı kopan Savaş Özben, ağır tedavisinin ardından taburcu edildiği babasının evinde manşet gazetesine konuşmuş ve eşinin 3 çocuğunu da yanına alarak kendisini terk ettiğini söylemişti. Çıkan haber üzerine MANŞET Gazetesine ulaşan Asude Özben (31) iddia edildiği gibi eşini terk etmediğini, aksine 2 yıldır kiracı olarak oturdukları İsabeyli’deki evde oğluyla birlikte kocasının dönmesini beklediğini dile getirdi. Savaş Özben ile 6 yıllık evli olduğunu ve 2’si kız 3 çocukları bulunduğunu kaydeden Asude Özben, “Ben kocamı seviyorum. Kocam dönerse başım gözüm üstüne. Çocuklarımın babasıdır” diyerek hiçbir yere gitmediğini söyledi.

“SAVAŞ’I TERK ETMEDİM”
Hakkında söylenenlerin hiçbirinin gerçeği yansıtmadığını kaydeden Asude Özben, “Ben kesinlikle evimi terk edip gitmedim. Benim biri 6 aylık, diğeri de 6 yaşında iki kızım memleketim Söke Sazlıköy’de. Çocuklarıma annemle babam bakıyor. Bunu herkes biliyor. Ben terk edip gitseydim kaza olmadan önce terk edip giderdim” diyerek kendisini savundu.

“EVİMDE YER AÇTIM ANNESİNE GİTTİ”
Eşini her şeye rağmen çok sevdiğini ifade eden Özben, “Ben onu çok seviyorum. Zaten severek evlendik. İnsan kocasını nasıl sevmesin. Bana ne iftiralar atıldı ancak ben hiçbir şekilde eşimi terk etmedim. Ben hastaneden çıkınca Savaş’ın bizim evimize gelmesini bekliyordum. Çünkü ona kendi evinde olmak yakışır. Ben onun eşiysem, ben onun her şeyini yaparım. Beni es geçip annesinin yanına gitti” ifadelerini kullandı.

“AİLEMİN DESTEĞİYLE YAŞIYORUM”
Ekonomik anlamda sıkıntı çektiklerini belirten Asude Özben, “Şuanda paramız yok, iki kızım ailemin yanında. İsabeyli’de 1 oğlumla kalıyorum. Ben kocamı seviyorum. Kocam dönerse başım gözüm üstüne. Çocuklarımın babasıdır” diyerek sol bacağını kaybeden kocası Savaş Özben’e ‘evine dön’ çağrısında bulundu.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam