Şükür gözaltında!

Sakarya’da yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında eski milletvekili Hakan Şükür’ün babası Selmet Şükür gözaltına alındı.

reklam
12 Ağustos 2016 0
reklam
reklam

123
Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı, Fettullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında, eski AK Parti milletvekili Hakan Şükür ve babası Sermet Şükür hakkında gözaltı kararı çıkarmıştı. FETÖ-PDY soruşturması kapsamında hakkında yakalama kararı çıkarılan Hakan Şükür’ün babası Sermet Şükür, Sakarya’da polis ekiplerince gözaltına alındı.
Dün Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, Amerika’da bulunan Hakan Şükür ile babası Sermet Şükür hakkında gözaltı kararı çıkarmıştı. Karar sonrası Sakarya’da polis ekiplerince başlatılan operasyonda Hakan Şükür’ün babası Sermet Şükür gözaltına alındı. Polis ekiplerince gözaltına alınan Sermet Şükür, sağlık raporu için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Sakarya Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği, Hakan Şükür ve babası Selmet Şükür’ün taşınmazlarına, kara ulaşım araçlarına, banka veya diğer mali kurumlardaki hesaplarına, gerçek veya tüzel kişiler nezdindeki her türlü hak ve alacaklarına, uhdelerinde bulunan kıymetli evraklara, şirketlerdeki ortaklık paylarına, kiralık kasa mevcutlarına ve diğer mal varlığı değerlerine el konulmasına karar vermişti.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam