Sultanhisar müdürüne üzülüyor

Aydın Sultanhisar ilçesi Milli Eğitim Müdürlüğünde 2 yıldır görev yapan ve Sultanhisarlı vatandaşların sevgisini kazanan Erhan Aydın, ailesinin rahatsızlığını gerekçe göstererek görevden ayrıldı. Aydın’ın ayrılık haberini alan Sultanhisarlı vatandaşlar büyük üzüntü yaşadı.

reklam
13 Haziran 2016 0
reklam

123

Sultanhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan Erhan Aydın, güçlü iletişimi ve okullara sağladığı katkı sayesinde çevre halkının sevgi ve takdirini kazandı. Ailesinin sağlık sorunları sebebiyle görevinden ayrılmak zorunda kalan Aydın, Sultanhisar ve eğitim camiasında üzüntü yarattı.

Kalabalık bir eğitimci tarafından uğurlanan Aydın, sosyal medyada da bir paylaşım yaptı. Erhan Aydın sosyla medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi.

Çalışma arkadaşlarımın her zaman yardımlarını ve desteklerini gördüm. Tüm personelimizle el ele vererek, bu kısa sürede dahi olsa önemli ve güzel işler başardığımıza inanıyorum. İlçelerimizdeki okulları gezip, sorunları yerinde inceledim. Bunlara ciddi bir şekilde eğildik ve çözümler ürettik. İlçenin eğitim geleceğini etkileyecek 24 derslikli ilkokul binasının inşaatının ince işleri devam etmektedir. Atça mahallemizdeki 18 derslikli İmam Hatip Ortaokulu ve 500 kişilik Sultanhisar Kapalı Spor Salonu temel atma aşamasındadır. Okulların donanım ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşıladık. Kişiler geçici, kurumlar kalıcıdır. Aslolan; bu eşsiz vatana, millete daima hizmet etmektir. Bu güzel ilçede, eğitim camiasına hizmet etmiş olmanın gururunu her zaman içimde yaşayacağım. İlçemizde eğitim-öğretim hizmetlerindeki gelişim ve değişimin ve yakalanan başarının hız kesmeden sürdürüleceğine, şu an olduğu gibi gelecekte de örnek gösterilen ilçeler arasında yerini alacağına gönülden inanmaktayım. Bu duygu ve düşüncelerle iki yılda yapılanlara desteklerinden dolayı şahsım ve kurumum adına, bize güven ve destek veren başta Sayın Valimiz, ve Sayın Kaymakamımız olmak üzere, kurum müdürlerimize, tüm paydaş kurumlarımıza, daire müdürlerimize, gösterdikleri büyük özveri ve coşku ile çalışmalarımda her zaman yanımda hissettiğim, mesai arkadaşlarıma, tüm okul ve kurum müdürlerimize, müdür yardımcılarına, çocuklarımızı milli, ahlaki, insani ve evrensel değerlerle yetiştirmek üzere emanet ettiğimiz kıymetli öğretmenlerimize, saygıdeğer hayırseverlerimize, değerli basın mensuplarına, muhtarlarımıza, tüm eğitim çalışanlarımıza, sivil toplum kuruluşlarına, kıymetli okul aile birliği başkan ve üyelerine ve değerli velilerimize, en kalbi duygularımla vermiş oldukları destek ve katkılarından dolayı teşekkür eder, her şeyin, benim bulunduğum zamandan daha iyi ve güzel olmasını temenni ederim.”

1234

“24.06.2014 tarihinde başladığım Sultanhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden bugün ailevi sebeplerimden dolayı ayrılıyorum. Görev yaptığım zaman süresince elimden geldiği ve gücümün yettiği kadar mazeret üretmeden, başarının bir ekip işi olduğu bilinciyle hak, hakikat ve adalet ölçüleri içinde olmaya azami derecede özen ve hassasiyet göstererek çalıştım.

 

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam