Survivor Nagihan’dan veda sinyali!

Survivor 2016’nın Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Nagihan adaya geri döndü. Ancak son ödül oyununda ciddi sakatlandığı için karşılaşmalara çıkamıyor. Doktor gözetiminde tutulan Nagihan, adaya veda edebilir.

reklam
17 Haziran 2016 0
reklam
reklam

‘Survivor 2016’nın 97. bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında oynanan ödül yarışması sırasında Nagihan büyük bir sakatlık yaşadı. Ödül oyununun bitimine doğru bayrağı kapmak isterken yaptığı ters hareket sonrası sakatlandı. Çığlıkları adayı inleten Karadere, adaya veda edebilir. Arka baldırından sakatlanan Nagihan’a ilk müdahalesini Survivor doktoru Metin Kuş yaptı. Nagihan Karadere’nin son sağlık durumu yapılan MR sonucunda açıklanacak.

123

NAGİHAN ADAYA GERİ DÖNDÜ

Survivor’da en çok yarışmayı kazanan isim olan Nagihan, MR sonuçlarını beklemek üzere adaya geri döndü. Doktor gözetiminde olan ve oyunlara katılmayan Nagihan, sakatlığına ilişkin ilk açıklamayı adada yaptı. Başarılı yarışmacı, o anları şu şekilde anlattı: “Böyle olacağını bilemezdik, son sayıya gelmiştik ve benim alacağım sayı kazanmaya yetebilirdi. Saniyelik bir hamleyle bayrağa uzandım ve kaybedeceğimi biliyordum ve çok büyük bir risk almış oldum. Oturur pozisyonda atladım ve ayağım kaydı ve kalça kısmımda bir patlama sesi duydum. Dünya başıma yıkıldı. Survivor’ın sonunda bunu yaşamak beni çok üzdü. Son hafta kalmışken ve performanslarımızı sergileme açısından ben bununla nasıl baş edeceğim bilmiyorum. Sabaha kadar uyuyamıyorum. Dokunuyorum, dualar ediyorum, mucizeler bekliyorum. Her şeyin hayırlısı… Keşke böyle olmasaydı.”

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam