Survivor Yarışmacıları O Haberle Yıkıldı

Büyük bir mücadeleye sahne olan Survivor’da yarışmacılar yarışma öncesi üzücü bir haber aldı. Acun Ilıcalı’nın Muhammed Ali’nin hayatını kaybettiğini açıklaması yarışmacıları adeta yıktı.

reklam
07 Haziran 2016 0
reklam
reklam

Survivor, son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımı yine dokunulmazlık için karşı karşıya geldi. Geçen hafta dokunulmazlık oyununu ünlülerin kazandığı yarışmada dün akşam da gülen taraf yine ünlüler takımı oldu. 10’a 5’lik bir skorla kaybeden Gönüllüler de bir isim daha eleme potasına girdi.

a65452c3-cd50-4c09-9654-e18d22b0359e

ILICALI AÇIKLADI, YARIŞMACILAR YIKILDI

Dünyaca ünlü boksör Muhammed Ali’nin tişörtünü giyerek yarışmayı sunan Acun Ilıcalı, dokunulmazlık yarışması öncesi Ünlüler ve Gönüllülere ünlü boksörün hayatını kaybettiğini açıkladı. Bu haberi duyan yarışmacılar adeta yıkıldı. Atakan ise tüm dünyaya örnek olan Muhammed Ali için “Gözlerim doldu şu anda. Tüm dünya için bir efsaneydi. Hani bir söz var ‘Yeteneğin seni şampiyon yapar, şampiyon kalmanı sağlayan ise karakterindir’ Muhammed Ali de her zaman şampiyon kalacaktır. Allah rahmet eylesin” ifadelerini kullandı.

1a2a600b-ebb3-410a-b0f8-e5794237d1fc

SERKAY VE EFECAN ELEME POTASINDA

Bu arada ilk dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından Gönüllüler takımı 3 oyla Serkay’ı eleme potasına sokmuştu. İkinci dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından Efecan’ın ismi otomatik olarak 2. eleme adayı olarak belirlendi.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam