Survivor’da Semih Şoku

Survivor’ın bu akşam yayınlanacak bölüm tanıtımında yürekleri ağızlara getiren görüntüler yer alıyor. Ünlüler takımından Semih sudan ‘parmağım kırıldı’ diyerek çıkıyor. Yarışmanın doktoru hastaneye yönlendirerek “Beni aşan bir müdahale” dedi.

reklam
19 Haziran 2016 0
reklam
reklam

Survivor 2016 yarışmasının yeni fragmanı yayınlandı. Fragmanda feci bir sakatlık yaşanıyor. Oyunda Serkay’la eşleşen Semih havuza düştükten sonra kanlar içinde ve parmağım kırıldı diye bağırarak havuzdan çıkıyor. Bu sahneler yaşanırken, Semih’in eli buzlanmış bir vaziyette seyircilerden bu anlar gizleniyor. Buradan anlaşılıyor ki Semih’in sakatlığı çok ciddi. Atakan’ın yüz ifadesi ve yarışmacıların bakışları da Semih’in durumunun çokta iyi olmadığı gösteriyor.

81d412b9-ed5c-4729-a052-858823a6c426
MÜDAHALE DOKTORU AŞTI
Dikkat çekici bir diğer kısım ise Semih’in doktora söylediği sözler oluyor. Semih oyun alanından sedye ile ayrılırken, eli bandajlanmış şekilde doktora durumunu soruyor. Semih “Bana düzelir mi onu söyle. Bana dürüst ol, ben hazırlayacağım kendimi” diye konuştu. Doktor ise müdahalenin kendini aştığını söyleyerek hastaneye yönlendirmesi olayın boyutunu gözler önüne seriyor.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam