Talihsiz yılan hayatını kaybetti!

Nazilli’de yolun ortasında duran 2 metre boyunda yılanı gören vatandaşlar şaşkına döndü. Bazı vatandaşlar yolunu değiştirirken, bazıları ise yılanı tedirgin bakışlarla izledi.

reklam
22 Haziran 2016 0
reklam

123

Emre Sarıtekneci / Aydın Haber Ajansı-NAZİLLİ- Nazilli’nin İstiklal mahallesinde yol ortasında görünen yaklaşık 2 metre boyundaki yılan vatandaşları tedirgin etti. Sabah evlerinden çıkan mahalle sakinleri yol ortasında hareketsiz şekilde duran bir yılan gördü. Tedirgin olan vatandaşlardan birçoğu yolunu değiştirdi. Yol ortasında yılanı gören bazı vatandaşlar ise yılana oldukça uzak bir mesafeden koşar adım geçti.

Gerçek ise birkaç dakika sonra fark edildi. 2 metrelik yılanın kimliği belirsiz bir kişi tarafından yaralanarak yolun ortasına attığı anlaşıldı. Yaralı yılanı yol ortasından kaldıran Necdet Kaya isimli bir vatandaş dakikalarca başında bekledi. Ancak talihsiz hayvan bir süre sonra öldü.

Sosyal medyadan ölü yılanın fotoğraflarını paylaşan Murat Sarıoğlu isimli duyarlı bir vatandaş “Mübarek günde, hayvanı bu hale getirip yolun ortasına atan cani kimse, Allah’a havale ediyorum” şeklinde mesaj yazarak sitem etti.

1234

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam