Taş’ın Yorumu Tepki Çekti

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın iftar davetine, gömleğinin yakasına kravat yerine çengelli iğne takarak katılan sanatçı İbrahim Erkal’a çirkin bir üslupla göndermede bulunan Atilla Taş’ın sözleri büyük tepki çekti. Sosyal medya kullanıcıları yorumları ile sanatçının gerçek niyetini ortaya koydu.

reklam
21 Haziran 2016 0
reklam
reklam

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Pazar günü sanat ve spor camiasından ünlü isimleri davet ettiği iftar yemeğinin yankıları hala sürüyor. Yemekteki konular hala sosyal medyanın gündeminde…

İftara gelenler arasında Canısı adlı parçasıyla yıllar önce ünlü olan ve uzun zamandır ortalarda görünmeyen Erzurumlu şarkıcı İbrahim Erkal da vardı. Ünlü sanatçının kravay yerine yakasına taktığı çengelli iğne dikkat çekti.

ibrahim_erkal_yaka_ignesini_yanlis_anladi_h77436_ab468

ATİLLA TAŞ’IN YORUMUNA TEPKİ YAĞDI

Sanat camiasında uzun süredir sesi çıkmayan ancak sosyal medya hesabından zaman zaman hükümet ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef alan açıklamalara imza atarak gündemde kalmaya çalışan Atilla Taş da çengelli iğne şeklindeki aksesuara yorumsuz kalmadı. Erdoğan’la Erkal’ın fotoğrafını paylaşan Taş; “Efenim sayenizde iki yakamızı ancak bu şekilde bir araya getirebiliyoruz” notunu düştü.

72052_647x356

ATİLLA TAŞ’IN YORUMUNA KAPAK GİBİ CEVAPLAR

Atilla Taş’ın haddini aşan yorumuna sosyal medya kullanıcıları kayıtsız kalmadı. Yoruma büyük tepki gösterenler, Taş’a kapak gibi cevaplar verdi,

İşte o yorumlardan bazıları;

1466493937-6d94c8 atilla-tas-in-ibrahim-erkal-in-fotografina-8545942_212_m

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam