Tekin Baykal’dan o İttifak’a tam destek

Anafor operasyonuyla 2008 yılında tutuklanan iş adamı Ahmet Tekin Baykal, 24 Haziran Genel seçimine ilişkin değerlendirmede bulundu.

25 Mayıs 2018 - 19:03 0
reklam

Naci Eriş/Manşet Aydın-Efeler Anafor operasyonuyla 2008 yılında tutuklanan iş adamı Ahmet Tekin Baykal, 24 Haziran Genel seçimine ilişkin değerlendirmede, “Tek yumruk olarak Cumhur İttifakı’na destek olmamız gerekmektedir” dedi.

Ege Bölgesi’nin tanınan iş adamlarından Ahmet Tekin Baykal, Cumhur İttifakı’na destek verdi. Halen tutuklu olduğu Bolu F Tipi Cezaevinden 24 Haziran seçimlerine ilişkin açıklama yapan Baykal, Erdoğan ve Bahçeli’yi desteklediğini açıkladı. Baykal, “Cumhur başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP genel başkanımız Devlet Bahçeli’nin oluşturduğu Cumhur ittifakını desteklemek Müslüman Türk devletinin bekası açısından çok önemlidir” dedi.
Avrupa, ABD ve İsrail’in Türkiye’nin büyümesini istemediğini ifade eden Baykal, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a göstermiş oldukları düşmanlık ve yıkım projelerine karşı bizim hep birlikte tek yumruk olarak, başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve ülkemizin geleceği içinde Cumhur İttifakı’na destek olmamız gerekmektedir. Ülkemizin içinde bulunduğu koşullar ve yaşadığı sorunlar çerçevesinde, bazı siyasi partilerin ve kuruluşların ülkemizin sorunlarının çözümüne yönelik politikalar üretmek yerine, kendi kurumsal ve siyasi çıkarlarını ön planda tutan yaklaşımlarını görmekteyiz. Bugün Türkiye’yi kendilerinin kurtaracağı iddiasıyla büyük sözler sarf edenlerin, maalesef olumlu politika ve projelerini görememekteyiz. Türkiye’nin birikimsiz, tecrübesiz ve vizyonsuz kişi ve kişilere teslim edilmesini, ülkemizin bekası için hiç birimiz istemeyiz. Bu sebeplerden dolayı 24 Haziran 2018 seçiminde, sandıkta ülkemizin içinde ve dışındaki düşmanlarına en iyi cevabı vermelerini dileyerek, her şeyin herkes için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort