Tekin Baykal’dan ‘sahte Atatürkçüler’ uyarısı

Bolu F Tipi cezaevinde kalan iş adamı Ahmet Tekin Baykal, 24 Haziran seçimlerine ilişkin açıklamasında, sahte Atatürkçülere karşı uyardı.

31 Mayıs 2018 - 22:34 0
reklam

 Naci Eriş/Manşet Aydın-Efeler Baykal, sahte Atatürkçülerin Türkiye’ye zarar vermek isteyenlerin en ustası olduğunu söyledi.

Ege Bölgesi’nin tanınan isimlerinden iş adamı Ahmet Tekin Baykal, tutuklu olduğu Bolu F Tipi Cezaevi’nden 24 Haziran seçimlerine ilişkin bir açıklama gönderdi.

Sahte Atatürkçüler konusunda uyarılarda bulunan Baykal, “Nasıl ki dinimize olan hassasiyetimizi fırsat bilip sahte bir hoca icat edip kendi ellerimizle kurşun atmadan vatanımızı teslim edecek hale getirildiysek, aynı şekilde Mustafa Kemal Atatürk’e olan sevgi, saygı ve bağlılığımızı da kullanarak uzun yıllar içinde sahte Atatürkçüler üretmişlerdir” dedi.

Art niyetli güçlerin güdümündeki sahte Atatürkçülerin omuz omuza durduğu gruplara dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayan Baykal, “Bunlar, ülkemize zarar vermek isteyen örgütlerin en tehlikelisi en ustaları ve en sinsisidir. Devletimizin, milletimizin ortak ve önemli bir değeri üzerinden faaliyet gösterdiklerinden birçok insanımız temiz kalple bu kişi ve kuruluşlara itibar etmektedir. Yapanlar mı Atatürk’ün izinde, yoksa yıkanlar mı? Bu konuyu altını çizerek tüm dostlarımızın, insanlarımızın dikkatine arz ederim. Allah, milletimizin, devletimizin cümlemizin yardımcısı olsun” ifadelerini kullandı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort