Temizlik işçisinin ölüm nedeni belli oldu

Aydın Valiliği, 77 gün sonra metruk bir binada cesedi bulunan Murat T.’nin piknik tüpü ile intihar ettiğinin anlaşıldığını açıkladı

08 Kasım 2018 - 19:27 0
reklam
reklam

Aydın Valiliği, 77 gün sonra cesedi metruk binada bulunan belediye temizlik işçisi Murat T.’nin (48) piknik tüpünü kullanarak intihar ettiğinin belirlendiğini açıkladı. Aydın Büyükşehir Belediyesi Temizlik İşlerinde çalışan ve 22 Ağustos günü ortadan kaybolan işçi Murat T.’nin cesedi, geçen salı akşamı Hasan Efendi Mahallesi 1904 Sokak 7 numaradaki metruk binada bulundu. Yanında evinden getirdiği anlaşılan piknik tüpüne bağlanan hortumun, başına geçmiş poşetin içine sokulduğu görüldü. Murat T., otopsi işleminin ardından dün kentte toprağa verildi.
OTOPSİDE DARP YOK
Aydın Valiliği, “Cumhuriyet Savcısının nezaretinde, olay yeri inceleme şube müdürlüğü görevlilerince incelemeler yapıldı. Olay mahallinde herhangi bir delici, kesici veya ateşli silah bulunamamış olması ayrıca yapılan otopside herhangi bir darp, cebir, yanık izlerin olmadığı, kesici, delici veya ateşli silahla yaralandığına veya öldürülmesine sebebiyet verebilecek iz ve emarenin bulunmadığı anlaşıldı. Elde edilen tüm bu bilgi, belge ve deliller neticesinde buluntu erkek cesedinin üzerinden çıkan kimlikle diğer iz ve emareler değerlendirildiğinde, cesedin kayıp Murat T.’ye isimli ait olduğu anlaşıldı. Murat T.’nin piknik tüpünü kullanmak suretiyle intihar ettiği anlaşıldı” açıklamasını yaptı. (DHA)

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam