Tezcan’lı fiyasko

İYİ Parti’nin ardından CHP de Nazilli’de umduğunu bulamadı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, İstasyon Meydanı’nda az sayıda CHP’liye hitap etti.

28 Mayıs 2018 - 19:52 0
reklam

Mustafa ÇELİK/Manşet Aydın-NAZİLLİ- Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, Nazilli’de seçim bürosu açılışına katıldı. Nazilli’deki seçim bürosunun açılışına beklenen katılım sağlanamazken Akşener’den sonra CHP de hayal kırıklığına uğradı. Bülent Tezcan’ın, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve CHP Aydın milletvekili adaylarıyla birlikte katıldığı İstasyon Meydanı’nda bulunan seçim bürosunun açılışı “ayak üstü” bir törenle geçiştirildi.
Açılışın ardından Tezcan, seçim otobüsü üzerinden Aydın milletvekili adaylarını vatandaşa tanıttı.
Milletvekilli adaylarını belirlerken “adam kayırdığı”, kadın ve gençlere listelerde önemsiz sıralarda yer verdiği için Bülent Tezcan’a tepkili olan CHP tabanının reaksiyonu meydana yansıdı.
150 bin nüfusa sahip olan ilçede, CHP, İstasyon Meydanı’nı dolduramadı. Genel Başkan Yardımcısı Tezcan’ın konuşmasını yalnızca 250 kişi dinledi. Konuşmasında CHP’nin seçim vaatlerini sıralayan Tezcan, 25 Haziran sabahında CHP’nin iktidar Muharrem İnce’nin de cumhurbaşkanı olacağı iddiasında bulundu.
Tezcan, “Uzun bir yolculuğa çıktık, adım adım sona yaklaşıyoruz. Türkiye’nin bütün temel problemlerini biliyoruz. Döviz yüksek, emekli, memur, işçi ve çiftçi perişan. 25 Haziran sabahı rant yiyicilere karşı alnı terleyen emekçilerin günü olacak” ifadelerini kullandı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

reklam

reklam

reklam

reklam
escort